Galerijas

Image
"Rasas" vasaras nometne 2021.gada 7.-8.augusts

2021.gads

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena

4.maijs, 2021

Zibakcija Ogres ielās par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. Covid-19 ēnā sanācām kopā brīvā dabā un dziedājām par prieku Ogres ļaudīm.

"Rasas" vasaras nometne

7.-8.augusts, 2021

"Rasas" tradicionālā vasaras nometne, bet šoreiz Kurzemes pusē – Kolkā, Melnsilā, Talsos, Kaltenē. Koncertējām ļoti īpašā miniatūrā koka ēkā – Kolkas katoļu baznīcā. Kā klausītājas baudījām Raimonda Tigula rīkoto gadskārtējo viņa mūzikas brīvdabas koncertu Talsu Tiguļkalnā. Atceļā aplūkojām un pieskandinājām ievērības cienīgo Rojas brīvdabas estrādi un viesojāmies Kaltenes zemnieku sētā "Cīrulīši", kur baudījām teju neskaitāmas mājās marinētu siļķu un pašdarīta vīna šķirnes.

Ogres pilsētas svētki

21.augusts, 2021

Ogres pilsētas svētki – kopā ar citiem Ogres koriem pieskandējām Ogres upes krastus. Pēc uzstāšanās ciemojāmies jaunatklātajā modernajā, ilgtspējīgajā un arī skaistajā Ogres Centrālās bibliotēkas ēkā.

Tavā laikā

6.septembris, 2021

Kopā ar vīru kori "Gaudeamus" un jaukto kori "Cantus Fortis" piedalījāmies Latvijas Televīzijas par godu Mārtiņa Brauna 70. jubilejai veiktajā Brauna un Uģa Brikmaņa skaņdarba "Tavā laikā" ierakstā Rīgas Tehniskās universitātes telpās.

5. Virsdiriģentu svētki Alojā

18.septembris, 2021

Pirms vēl sākās mēģinājumi un koncerts, rīkotāji bija sagatavojuši koriem brīnišķīgu pastaigu ar uzdevumiem pa Alojas dzelzceļa līniju.

Dvēseles dziesma

27.novembris, 2021

"Rasas" koncerts "Dvēseles dziesma" Ogres Kultūras centra Mazajā zālē – kā malks svaiga gaisa pēc kārtējās garās Covid-19 mājsēdes un "Zoom" mēģinājumiem.

Adventes koncerts

19.decembris, 2021

"Rasas" Adventes laika koncerts Ogres luterāņu baznīcā un kora Ziemassvētku vakarēšana ar dziesmām, vēlējumiem un pašdarinātajām kartītēm.