Galerijas

Image
Rasas 15 gadu jubilejas koncerts "Viva l' Opera" 2012.gada 12.maijs

2012.gads

Ziemassvētku koncerts

2012.gada 16.decembris

Arī šogad RASA savā Ziemassvētku pasākumā iepriecina skatītājus ar skaistām Ziemassvētku dziesmām.
Dažas dziesmas tiek izdziedātas kopā ar mazajām Rasiņām.
Pēc koncerta mēs ar savām atvasēm mielojamies ar pašu sagādāto cienastu, tiek arī izspēlēta loterija ar dāvanām un pagatavotām apsveikuma kartiņām. Šogad dāvanas tēma bija "Vitamīni", tāpēc katra tiekam pie savas vitamīnu devas.

"Dziediet pasaules kori..." no cikla "Virsdiriģentu portreti"

2012.gada 9.decembris

9.decembris ir PASAULES KORU DIENA. Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē notika koncerts par godu Virsdiriģentiem: Airai Birziņai un Arvīdam Platperam, ar ļoti skaistām un emocionālām dziesmām.
Koncertā piedalījās Airas vadītie kori "Rasa" un "Dzintars" un vīru kori "Absolventi" un "Ķekava" Arvīda Platpera vadībā. Dziedājām gan latviešu autoru dziesmas sieviešu un vīru koriem, gan visi kopā populārus operu korus. Mums pievienojās arī solists Dainis Skutelis, pie klavierēm Mareta Beitika, bet savu dziesmu klavierpavadījumus atskaņoja Ilze Arne.
Koncerts bija patiesi skaists un emocionāli piepildīts.
Koncerta video ieraksts

Pasākums Ikšķilē – Garīgās mūzikas programma

2012.gada 25.novembris

Esam uzaicinātas dziedāt Ikšķiles luterāņu baznīcā. Pēc dievkalpojuma mēs sniedzam garīgās mūzikas koncertu. Pēc koncerta, mūsu kora prezidente Elita ir noorganizējusi vēl vienu pasākumu, turpat Ikšķilē, apmeklēt Karmela klosteri. Arī klostera baznīcā mums ir iespēja iepriecināt klātesošos ar skanīgām dziesmām. Pēc mūzikas programmas mums ir neliela ekskursija klostera telpās, uzzinām daudz jauna par dzīvi klosterī.

Upes dziesmas

2012.gada 2.septembris

Ceturtā RASAS vasaras nometne - Lubānā

2012.gada 10.-12.augusts

Madlienas pūtēju orķestra 55 gadu jubilejas koncerts

2012.gada 21.jūlijs

VII Ogres Mūzikas svētki

2012.gada 7.jūlijs

Latvijas sieviešu un vīru koru svētki

2012.gada 2.jūlijs

Latvijas sieviešu un vīru koru svētki Ērgļu "Meņģeļos".
Neskatoties uz lietaino laiku svētki bija izdevušies! To arī var redzēt mūsu smaidošajās sejās!

“Viva l' Opera”

– tā nosaukts mūsu 15 gadu jubilejas koncerts.
Koncertā piedalījās arī Ance Purmale /soprāns/ un Laura Grecka /mecosoprāns/. Koncertmeistars – Mārtiņš Zilberts.
www.ogrenet.lv 2012.gada 12.maijs

Kocēnos

2012.gada 25.februāris

25. februārī pirmo reizi ciemojāmies Kocēnos. Tur koncertā muzicējām un ballē priecājāmies kopā ar Valmieras vīru kori "Dziedonis" un jauniešu kori "Skan", kā arī vietējiem pašdarbības kolektīviem. Šoreiz bijām ieradušās īpaši samazinātā sastāvā, tādēļ lielākais izaicinājums bija tikt galā ar skaņdarbiem, kurus bijām nolēmušas izpildīt. Kad tas bija paveikts, sekoja otrais izaicinājums – atraktīvajās dejās turēt līdzi galantajiem Valmieras kungiem!

Ikgadējais RASAs koncerts C vitamīns

2012.gada 11.februāris

Pašdarbnieku vakars Ogres Kultūras centrā,
kopkoncerts ar Līgatnes, Mālpils, Cēsu un Valmieras koriem

2012.gada 21.janvāris

21. janvāris mums bija spraigs – veseli divi koncerti. Vispirms ikgadējais pašdarbnieku vakars Ogres Kultūras centrā, kura koru koncertu atklājām tieši mēs, lai pēc tam ar lielu steigu dotos uz Līgatni, kur jau sen bija norunāts kopkoncerts ar Līgatnes, Mālpils, Cēsu un Valmieras koriem.
Vakars Līgatnē pagāja brīnišķīgās noskaņās – veltīts 1991. gada barikāžu piemiņai, tieši šādas atmiņu izjūtas tas arī raisīja. Starp koru priekšnesumiem video kadri un fotogrāfijas no brīžiem, kas mūsu tautai svarīgi, un dziesmas, kas nepārprotami saistās ar cīņu par brīvību un patriotismu.
Pēc koncerta – laukā, piesnigušajā kultūras nama pagalmā, ugunskurs, mācītāja uzruna, mūsu valsts himna un tautas garu stiprinošas dziesmas vietējā pūtēju orķestra pavadījumā. Un, protams, īsta, karsta, spēcinoša zupa! Taču arī šajā vakarā nenodevāmies tikai smeldzīgām atmiņām – nē, noslēgumā bija arī balle, ķecerīgas rotaļas un atrakcijas.