Galerijas

Image
RASAS 10.dzimšanas diena 2007.gada 10.novembris

2007.gads

Rasas Ziemassvētki

2007.gada 26.decembris

RASAS 10.dzimšanas diena

2007.gada 10.novembris

Gandrīz neticami - mēs pašas aizvien vēl tik jaunas un skaistas, bet korim jau 10 gadi aiz muguras! Un 10.novembris bija mūsu lielo svētku kulminācija. Pašas uzstājāmies koncerta pirmajā daļā un rādījām labāko un interesantāko, kas ir mūsu repertuāra krājumos, - mūsu tik iemīļotās latviešu komponistu a capella miniatūras, tautas dziesmu, sveicot Mārtiņus vārda dienā, angļu un spāņu valodā dziedājām labākās Ogres koncertmeistares Guntas Trasūnes klavieru pavadījumā, kā arī, bungu, basģitāras un klavieru pavadījumu atskaņojot trim puišiem, iejutāmies ABBAS ritmos.
Koncerta otrajā daļā uzstājās mūsu viesi un uzticamie draugi - vīru koris "Ķekava", jauktais koris "Krasts" no Ainažiem, Latvijas Policijas akadēmijas vīru koris "Iustus" un Madlienas pūtēju orķestris. Kopā ar abiem vīru koriem izmēģinājām spēkus arī nākamo Dziesmusvētku dubultkora repertuārā - dziedājām vienu daļu no Z.Liepiņa cikla "Dziedot dzimu, dziedot augu". Savukārt koncerta beigās kopā ar Madlienas orķestri izdziedājām abas mūsu kopīgi CD ierakstītās R. Paula dziesmas "Rasa" un "Sudraba pulkstenītis". Koncerts bija garš, bet arī ļoti jauks. Un visi mūs sveica un tik daudz kā laba mums vēlēja. Bijām priecīgas, aizkustinātas, brīžiem arī patiesi sasmīdinātas. Mīļš paldies visiem sveicējiem!!!
Pēc koncerta, protams, bija arī balle ar dzimšanas dienas torti, šampanieti, karaoke dziedāšanu un dejām, dokumentālās filmas "Par rozēm" un fotoreportāžas "Ar rozēm" pirmizrāde, kā arī dažādas atrakcijas un pārbaudījumi.

Starptautiskais koru festivāls "Liberec Cantat"

2007.gada 20.- 27.augusts

Starptautiskais koru festivāls "Liberec Cantat" Čehijā. Pagājuši jau pāris gadi kopš pēdējā brauciena ārpus Latvijas. Tad nu šovasar atkal devāmies ceļā.

Mūzikas iedvesmas lauks

2007.gada 27., 28.jūlijs

1.starptautiskajā koru festivālā "Mūzikas iedvesmas lauks" piedalījāmies divējādi. Piektdien, 27. jūlijā, festivāla "Latvijas dienā", kopā ar viesu kori no Portugāles pilsētas Aveiru "Coral Polifonico de Aveiro" apceļojām Ogres rajona skaistākās vietas, bet vakarā, pievienojoties arī sieviešu korim "Dzintars", sniedzām koncertu Ogres Sv. Meinarda Romas katoļu baznīcā. Pēc koncerta, muzicējot mūsu senajiem draugiem Madlienas pūtēju orķestrim, ballējāmies un iepazināmies ciešāk. Savukārt sestdien, 28. jūlijā, festivāla "Pasaules dienā", bijām Aizkraukles rajona Secē, kur visu dienu baudījām festivāla norises - pinām zaru un puķu vīteni, izgājām fizisko un prāta šķēršļu un pārbaudījumu taku, cepām desiņas, pinām krāšņus vainagus, dziedājām mēģinājumā un, protams, koncertā. Repertuārs bija starptautisks, daudzveidīgs un interesants! Lietus organizētājs debesīs bija tiešām žēlīgs - lija tikai tad, kad tas bija visnekaitīgāk:) Pēc koncerta arī mazliet izkustinājām locekļus zaļumdiskotēkā.

Ceturtie Ogres Mūzikas svētki

2007.gada 4.jūlijs

Šie bija jau ceturtie Ogres Mūzikas svētki. Ne katram un ne ik dienu ir iespēja ne tikai redzēt Egilu Siliņu un citus lieliskus latviešu operdziedātājus rokas stiepiena attālumā, bet dziedāt ar viņiem kopā. Mums tāda ir jau vairākus gadus. Un tas ir skaisti un interesanti. Pēc koru, solistu un Latvijas nacionālās operas orķestra kopkoncerta brīnišķīgus priekšnesumus sniedza Alberta Kivlenieka deju grupa "Excellent", demonstrējot gan valša, gan tango, gan kankāna soļus. Koristi un skatītāji bija sajūsmā par tiem!

Kompaktdiska "Vieglā solī" prezentācijas koncerts

2008.gada 30.jūnijs

Te atkal jāpiemin laika apstākļi. Dienas pirms un pēc 30.jūnija sestdienas bija drūmas un lietainas, bet 30.jūnijs bija brīnišķīgs. Un mēs visu dienu pavadījām Madlienas pūtēju orķestra 50. jubilejas svinību pasākumos - gan klausījāmies citu orķestru muzicēšanu, gan pašas sniedzām turpat stundu (!!!) garu koncertu, gan piedalījāmies Madlienas orķestra otrā kompaktdiska "Vieglā solī" prezentācijas koncertā, jo kopā ar orķestri pašas bijām divas R.Paula dziesmas tajā arī iedziedājušas. Un noslēgumā, protams, bija balle. Un skaista uguņošana.

RASAS vārda diena

2007.gada 20.jūnijs

Mūsu priekšrocība ir tā, ka kora vārds ir arī skaists kalendārā ierakstīts meitenes vārds. Tad nu 20. jūnijā allaž cenšamies sarīkot pašas sev svētkus. Šoreiz pulcējāmies mūsu lieliskās kora kases turētājas Ingunas mājās. Un spējām piepildīt Ingunas Raimonda, mūsu uzticamākā līdzjutēja, vēlēšanos dzirdēt viņam vien veltītu "Nāru dziesmu".

Vīru un sieviešu koru salidojums

2007.gada 16.jūnijs

Vīru un sieviešu koru salidojums Tukumā. Tie bija mazie Dziesmusvētki sievām un vīriem un reizē nākamā gada lielo Dziesmusvētku modelēšanas koncerts, lai apjaustu, kas vēl jāmaina un jāpilnveido, lai nākamgad koncerts izdotos iespējami skaistāks. Bijām nobijušies, ka laiks mūs varētu nelutināt, bet lietus sākās tikai tad, kad bija jāsākas ballēšanās priekiem...

Ogres rajona tautas mākslas svētki Ikšķilē

2007.gada 19.maijs

Tā bija skaista, saulaina un silta maija sestdiena un Ogres rajona tautas mākslas kolektīvi bija sapulcējušies, lai vienotos kopīgā koncertā ceļā uz lielajiem Dziesmu un deju svētkiem. Mūsu nebija daudz, toties bijām ļoti skaistas! Un iemācījāmies dažu labu jauktā kora dziesmu:)

Ogres rajona koru skate

2007.gada 13.maijs

Šoreiz tiešām var teikt, ka darbs bija sūrs, bet augļi ļoti, ļoti saldi:) Ogres rajonā bijām labākās un arī Latvijas mērogā mūsu rezultāts ir visnotaļ ievērojams. Un kur tad vēl žūrijas galvas Romāna Vanaga aizkustinošā atzinība par to, ka reti izdodas dzirdēt tik kvalitatīvu dziedājumu un vēl tik skaistu meiteņu izpildījumā! Un viņš ir dzirdējis visus Latvijas korus:)

"Rasas" un "Sudraba pulkstenīša" ieraksts

2007.gada 9.aprīlis

Atkal jauna pieredze. Pūtēju orķestris "Madliena" savā otrajā kompaktdiskā bija nolēmis iekļaut arī divas ar kori kopā ieskaņotas dziesmas un mēs bijām tās laimīgās, kurām bija iespēja piedalīties šajā projektā. Latvijas Radio studijā ar lielu satraukumu un atbildības sajūtu tapa Raimonda Paula "Rasas" un "Sudraba pulkstenīša" ieraksts.

Koncerts Ainažu kultūras namā

2007.gada 10.marts

10. marts - mūsu ikgadējais dzimtenes iepazīšanas izbrauciens. Šoreiz pa maršrutu Ogre - Dunte - Salacgrīva - Ainaži (uz atpakaļ, protams). Bijām Minhauzena muzejā smelties iedvesmu jauniem stāstiem, Salacgrīvā ļāvām vēl pavisam dzestrajam jūras vējam sabužināt matus, Ainažos apmeklējām Ugunsdzēsības muzeju un Jūrskolas muzeju, kā arī ārkārtīgi jauko kafejnīcu "Arizona" un vakarā dziedājām koncertā Ainažu kultūras namā kopā ar ainažnieku jaukto kori "Krasts".
Savukārt pēc koncerta Ainažu dziedātāji mums demonstrēja, kā iespējams jautri un interesanti pavadīt vakaru arī tad, ja ir pilnīgs vīriešu deficīts un nav iespējamas tradicionālas pāru dejas:) Liels paldies viņiem par jauniegūto pieredzi!

C vitamīns

2007.gada 3.marts

Jau tradicionālais "Rasas" rīkotais ikgadējais omulīgi sirsnīgais un optimismu vairojošais ziemas sezonas gaišais koncerts "C vitamīns". Šogad kopā ar pūtēju orķestri "Madliena" un Saliņas saksofonu kvartetu no Rīgas. Koncerta noslēgumā kora un orķestra kopizpildījumā izskanēja Raimonda Paula dziesma "Rasa", kuru ar šo pasākumu saistīja ne vien dziesmas un kora vienādais nosaukums, bet kura būs arī viens no skaņdarbiem, ko otrajā, pašlaik topošajā pūtēju orķestra "Madliena" kompaktdiskā orķestrim palīdzēs ieskaņot tieši "Rasa".

Koncerts Baldonē

2008.gada 17.februāris

Koncerts kopā ar vīru kori "Ķekava" šoreiz par prieku Baldones klausītājiem. Un kā allaž ar Ķekavas vīriem - arī jautrs vakara noslēgums ballītē.

Ogres Kultūras centra pašdarbnieku vakars

2008.gada 20.janvāris

Ogres Kultūras centra pašdarbnieku vakars - šogad par tēmu "Masku balle". Daudzi no ikdienā kultūras centra telpās sastaptajiem kolēģiem pašdarbniekiem tiešām, maskās tērpti, nebija atšifrējami. Mūsu priekšnesumu sauca "Sapnis Venēcijā" - skaista deja skaistos tērpos ar skaistām ilgām par Venēcijas romantiskajiem kanāliem.