Galerijas

Image
pēc Adventes koncerta 2006.gada 10.decembris

2006.gads

Adventes koncerts

2006.gada 10.decembrī

Adventes koncerts Ogres Kultūras centrā kopā ar draugiem - vīru kori "Ķekava" un Policijas akadēmijas vīru kori "Iustus". Jauka svētdienas novakare jau Ziemassvētku gaidās ar draudzības stiprināšanas vakaru pēc koncerta.

Svētku koncerts “Tautas mūža raksti”

2006.gada 18.novembrī

Šogad Latvijas 88.dzimšanas dienas svētku koncertā latviešu tautasdziesmu apdares dziedājām visi Ogres Kultūras centra kori kopā. Mums tā bija sen nebijusi iespēja tērpties mūsu skaistajos un krāšņajos tautastērpos.

1. Latvijas sieviešu koru konkurss

2006.gada 28.oktobrī

Šīs sezonas sākums mums sagriezās spraigs. Jo kolektīva lēmums bija, var teikt, vienbalsīgs - jāpiedalās 1. Latvijas sieviešu koru konkursā. Mazo pilsētu un pagastu dziedātāju skaita ziņā lielo koru grupā žūrija mūs ierindoja 2. vietā. Esam par to ļoti priecīgas!

Ogres Mūzikas svētki

2006.gada 8.jūlijs

Jau trešo gadu jūlija sākumā notika Ogres Mūzikas svētki, kuros atkal kopā muzicēja pašdarbības kori, simfoniskais orķestris un Latvijas labākie operdziedātāji, izpildot dažādu autoru laika gaitā atzinību guvušu operu fragmentus. Dziedātāju skaitā kā arvien bija arī "Rasas" meitenes.

Rasas vārda diena

2006.gada 20.jūnijs

Nenoliedzams fakts ir tas, ka 20. jūnijā Rasas svin vārdadienu. Arī mēs cenšamies atzīmēt šos svētkus. Šoreiz tas notika mūsu kora lieliskās prezidentes Elitas mājās. Un kā katru gadu gaviļnieks bija ne tikai viss koris, bet arī dažas kora dalībnieces individuāli, jo viņas dzimušas tieši šajā pašā dienā vai dieniņu iepriekš, kā tas ir sanācis mūsu galvenajai vadonei Airai.

Ogres rajona skate

2006.gada 4.maijs

Ogres rajona skate šogad notika jau 2008. gada Dziesmusvētku noskaņās. Visiem kolektīviem gan obligātais skaņdarbs, gan viena no izvēles dziesmām bija no nākamo Dziesmusvētku repertuāra. Mēs šoreiz uzstājāmies pirmās. Varbūt tādēļ nepaspējām palūgt kādu klausītāju iemūžināt mūs šajā svarīgajā 2005./2006. gada sezonas notikumā:))

Koncerts ar Madlienas pūtēju orķestri

2006.gada 25.marts

Šoreiz bijām ciemos pie mūsu draugiem Madlienas pūtēju orķestra. Iesākumā, kā pienākas, bija koncerts, bet pēc tā mūsu kompānijas sadalījās divās daļās - sportiskākie devās tvert pēdējos ziemas mirkļus Kuka kalnā turpat Madlienas pagastā, bet pārējie piedalījās deju un mūzikas improvizācijas vakarā Madlienas kultūras namā. Bildes nepārprotami rāda, ka bija jautri!

Koncerti Liepājā un Durbē

2006.gada 4.marts

Pēc ilgāka pārtraukuma atkal devāmies Kurzemi lūkoties. Durbes sieviešu koris mūs un arī abus mūsu uzticamā drauga Arvīda Platpera vadītos vīru korus "Ķekava" un "Absolventi" bija aicinājis kopā dziedāt divos koncertos - vispirms Liepājā un pēc tam Durbē. Tad nu dziedājām koncertos, gājām raudzīt, kādu vaigu mums Baltijas jūra rādīs, kā arī ciemojāmies pie Durbes kora dziedātājas, kura ir arī cepļa saimniece un skaistu Kurzemes māla trauku darinātāja. Bildē redzamais trauks mūsu acu priekšā tapa no maza māla pikuča. Māls, starp citu, esot kaimiņu lietuviešu:))

C vitamīns

2006.gada 4.februāris

Jau tradicionālajā uzmundrinošajā "C vitamīna" koncertā šoreiz uzstājāmies mēs pašas un Madlienas pūtēju orķestris. Mūsu repertuārā bija sirsnīgās un melodiskās latviešu komponistu, 2006.gada jubilāru, R.Paula, I. Kalniņa, A.Kublinska, R.Kalsona dziesmas. Orķestris arī šogad muzicēja brīnišķīgi un īpaši mēs priecājāmies par speciāli mums veltītajiem skaņdarbiem, kuros savu neapstrīdamo māku rādīja arī vairāki orķestra solisti. Paldies viņiem!!! Un pēc koncerta, kā jau ierasts, arī mazliet paballējamies:) Un izmantojām brīvā mikrofona iespējas!

Man šodien 18 gadu

2006.gada 21.janvāris

"Man šodien 18 gadu" - Ogres Kultūras centra pašdarbības kolektīvu vakars Kultūras centra 18.gadadienā. Mēs šoreiz atkal atcerējāmies sendienas un dziedājām Raimonda Paula skaistākās dziesmas. Un tērpāmies atbilstošās "štātēs".