Galerijas

Image
Ogresgalā, pēc Emīlam Dārziņam veltītā koncerta 2005.gada 27.augusts

2005.gads

Garīgās mūzikas koncerts

2005.gada 18.decembris

Garīgās mūzikas koncerts Ogres Evaņģēliski luteriskajā baznīcā un Rasas Ziemassvētku eglīte - kora meitenēm bija vēlēšanās atkal dziedāt baznīcā. Un tas arī notika - samācījāmies jaunu un atkārtojām jau zināmo garīgo mūziku un aukstā ziemas dienā priecējām klausītājus, cik nu prazdamas. Pēc koncerta pulcējāmies arī jau tradicionālajā kora eglītē ar karstvīnu, loteriju, novēlējumiem un sapņiem par Jauno gadu!

Adventes koncerts

2005.gada 4.decembris

Adventes koncerts Ogres Kultūras centrā - tradicionālais ikgada Adventes koncerts mūsu mājvietā Ogres Kultūras centrā, šoreiz kopā ar draugiem no Rīgas - Latvijas Policijas akadēmijas vīru kori "Iustus". Pēc koncerta bija arī lustīga vakarēšana un danči.

Mūzikls "Mūzikas skaņas"

2005.gada 16.-20.novembris

Ķīpsalā - dažas mūsu kora meitenes piebiedrojās kora "Dzintars" dziedātājām un kļuva par aktrisēm mūziklā "Mūzikas skaņas" - ar viņām notika neticamas pārvērtības un viņas kļuva gan par mūķenēm, gan interesantām balles dāmām fon Trapu ģimenes rīkotajā ballē. Un pasākuma noslēguma ballītē meitenes iemūžināja bildēs arī sadarbību ar dažu labu Latvijas populārās mūzikas zvaigzni.

Taurupē un koru saietā Ērgļos

2005.gada 17.septembris

Taurupē, lai pieminētu Maiju Rožlapu, viesojāmies ne pirmo reizi. Šoreiz kopā ar kori "Ogre" godinājām Maijas piemiņu ar nelielu, bet tiešām sirsnīgu koncertu Taurupes pagastmājas zālē.
No Taurupes ceļojām uz tradicionālo koru rudens saietu Ērgļos. Un kā jau tas pienākas sezonas iesākumam - mazā pulciņā:)

spēlfilma "Ķīlnieks"

2005.gada 11.septembris

Piedalīšanās Lailas Pakalniņas jaunās spēlfilmas "Ķīlnieks" uzņemšanā bija ļoti interesanta pieredze un piedzīvojums. Un iespēja visu garo dienu pavadīt svaigā gaisā, turklāt vasarīgi siltā un saulainā!

Koncerts Ogresgalā

2005.gada 27.augusts

Šis Emīlam Dārziņam veltītais koncerts Ogresgalā bija īpašs ar to, ka tik daudz skatītāju mūsu koncertos vēl nekad nebija bijis. Tautas nama zāle bija līdz pēdējai vietai pilna cilvēku. Turklāt visi bija centušies izpildīt rīkotāju izteikto lūgumu un ierasties ar ziediem no pašu dārziem, kuri vēlāk tika aizvesti un novietoti uz Emīla Dārziņa kapa.

Ogres mūzikas svētki

2005.gada 9.jūlijs

Koru skate

2005.gada 23.aprīlis

Iksezonas galvenais atskaites punkts - skate. Arī šoreiz finišējam ar cienījamiem rezultātiem.

C vitamīns

2005.gada 5.februāris

Kārtējais koncerts "C vitamīns". Šajā reizē mūsu koncertā skanēja dziesmas no grupas "ABBA" repertuāra. Mums pievienojās arī mūsu uzticamie draugi Ķekavas vīru koris un Madlienas pūtēju orķestris.

Tautas un amatiermākslas kolektīvu koncerts

2005.gada 22.janvāris

Tautas un amatiermākslas kolektīvu koncerts, atzīmējot Ogres Kultūras centra 17 darbības gadus. Pēc koncerta, protams ballīte ar priekšnesumiem. Mēs šoreiz - Džezā tikai meitenes!