Galerijas

Image
C vitamīns 2019.gada 9.februāris

2019.gads

Koncerts "C vitamīns" Ogres Kultūras centrā

9.februāris, 2019

Mūsu tradicionālais februāra koncerts "C vitamīns" šoreiz bija veltīts mīlas dziesmām. Kā katru gadu bijām skaisti posušās – šoreiz dzīvespriecīgās kleitiņās un košās zeķubiksēs! Pie klavierēm bija Iva Sarja, pie sitaminstrumentiem Noris Kalniņš, ģitāras stīgām skanēt lika Māris Evalds. Izpildījām gan ārzemju, gan latviešu mūziku – tikai un vienīgi par mīlestību, lai kāda tā arī nebūtu! Koncerta otrajā daļā uz skatuves kāpa mūsu uzticamie draugi pūtēju orķestris "Madliena" ar savu mīlas mūzikas programmu. Un noslēgumā, protams, bija arī kopskaņdarbs – šis gods tika Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmai "Vēju stundā".
Pēc koncerta turpinājām sadraudzību ar jautrām rotaļām un atrakcijām.

Koncerts "Skaistās melodijas ziemā" Baložu Kultūras namā

22.februāris, 2019

Pēc garāka pārtraukuma beidzot atkal koncertējām kopā ar vīru kori "Ķekava", kurus par draugiem varam saukt jau teju 20 gadu. Vīri dziedāja nopietnus operkorus, mēs mīlas dziesmas :-). Pēc koncerta, kā jau ierasts, arī mazliet atpūtāmies un ļāvāmies dejas soļiem.

Koncerts "Madlienas balsis" Madlienas Kultūras namā

9.marts, 2019

Koncertā piedalījās kori no Tumes, Aizkraukles, Olaines, Ogres, Rīgas un, protams, Madlienas.
Šis koru sadraudzības koncerts mums bija īpašs. Šķiet, pirmo reizi kora pastāvēšanas vēsturē kāpām uz skatuves bez jelkādas samēģināšanas ar diriģenti, tik, cik pašas saviem spēkiem pirms tam iesildījušās, jo Aira tā aizkavējās Rīgā, ka teju nepaspēja uz mūsu uzstāšanos, kas bija jau pašās koncerta beigās. Tad nu stājāmies, kāpām uz podestiem un vienkārši dziedājām :-). Toties pēc šādas satraucošas uzstāšanās priecāšanās ballītē pēc koncerta izvērtās īpaši atraisīta, aktīva un jautra!

Koncerts "Ar cīruļa dziesmu debesīs" Suntažu Kultūras namā

6.aprīlis, 2019

Šajā sadraudzības koncertā līdz ar mājiniekiem jaukto kori "Suntaži" piedalījās Ogres Skolotāju kamerkoris, jauktais koris "Mārupe", "Rasa", Prezidiju konventa vīru koris un Studenšu Prezidiju konventa koris. Mums šī uzstāšanās bija labs treniņš pirms drīzumā gaidāmā Kārļa Martinovska piemiņas koncerta Koknesē.